Türkiye Aktüel

2018 KPSS açıklandı! İşte memur alımları (Tek tıkla il il memur alım ilanları)

2018 KPSS sınav sonuçları açıklandı. Şimdi yüz binlerce kişinin gözü memur alımlarında. Peki hangi ilde hangi kurum KPSS ile memur ya da sözleşmeli personel alıyor? Üniversiteler, bankalar, devlet okulları, kamu kurum ve kuruluşları, bakanlıklar… Devletin memur ya da sözleşmeli personel alımıyla ilgili tüm ilanlar tek tıkla elinizin altındı. Detaylar haberimizde…
 

2018 KPSS açıklandı! İşte memur alımları (Tek tıkla il il memur alım ilanları)
30
08 Kasım 2018 - 20:25

2018 Ortaöğretim KPSS sonuçları açıklandı. Adaylar sınav sonucunu öğrendikten sonra devlet kurumlarının memur alımlarını sorgulamaya başladı. Peki hangi kurum kaç puanla memur alıyor? 50-60-70 puanla memur alan devlet kurumları hangileri? Tüm detayları sizin için derledik.

Basın İlan Kurumu, devletin personel ve memur alımıyla ilgili tüm duyurularını tek bir internet sayfasında topladı. Artık vatandaşlar hangi ilde kaç memur alındığını yani bankalar, üniversiteler, okullar ve bakanlıkların taşra teşkilatlarının sözleşmeli personel ihtiyacını tek tıkla öğrenebilecek.

Basın ilan kurumunun 2018 memur ve sözleşmeli perosonel alımıyla ilgili ilanları sürekli güncelleniyor. Kaç ilan olduğu, ilanarın sıralaması, il seçimi gibi seçeneklerle kullanıcılar memur alımıyla ilgili duyurulara anında ulaşabiliyor. Yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayıp sayfadaki ilanlara gözatmak. Özellikle üniversitelerin akademik ve diğer alanlardaki sözleşmeli personel ihtiyacı göze batıyor. Yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanan üniversitelerin yüzlerce sözleşmeli personel almak için harekete geçtiği ilanlardan net bir şekilde görülüyor.

Aşağıdaki linke tıklayarak il il memur ve sözleşmeli personel alımlarını öğrenebilirlirsiniz

https://www.ilan.gov.tr/kategori-kamu-personel-alimi-ve-egitim-ilanlari-kamu-personel-alimi-ve-egitim-ilanlari-298967?ncode=YYN-002733&utm_source=Karar&utm_medium=widget-YYN-002733&utm_content=Karar&utm_campaign=Ek-Gosterge

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde Turkiyeaktuel.com 'da yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri lütfen kopyalamayınız.