Türkiye Aktüel

Ankara Çiçek – Çiçek Taçı

Ankara Çiçek – Çiçek Taçı
64 Okundu
14 Aralık 2017 - 17:01
Firma YetkilisiDoğan ERSOY
Yetkili Telefon03123964598
Telefon444 74 61
Faks
Web Sitesihttps://www.cicektaci.com
E-Postasiparis@cicektaci.com
Firma AdresiEryaman Avm . Zemin Kat. No 10 Etimesgut Ankara
İl / İlçeAnkara
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

Çiçek,  insanoğlunun  yaşamsal süreci  içerisinde her zaman kendine yer bulmuş, bir sunum şekli olmuştur.  Kimi zaman sevdiklerimizin ve dostlarımızın üzüntülerine ortak olduğumuzu belirtmek, kimi zaman da sevinçlerini paylaşmak noktasında yanlarında olduğumuzun en güzel ifadesidir çiçekler. Kimi zaman anlatılamayandır, söylenemeyendir çiçekler…

MARMARA PEYZAJ ÇİÇEKÇİLİK olarak biz, cicektaci.com üzerinden oluşturacağınız siparişler ile duygularınızın ifade edilmesi noktasında sizin tercümanınız olmaktan keyif alacağımızı, gurur duyacağımızı, duygularınıza ortak olacağımızı ve duygularınızı sevdiklerinizle en iyi şekilde buluşturacağımızı iddia ediyoruz.

Kendimize olan güvenimizi sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Bir çiçeğinizin aranjesine başlarken şunu aklımızdan çıkarmıyoruz;

sizi temsil eden bizi daha çok temsil ediyor. Yaptığımız her aranje, bizim gerçek reklâmımızdır. Aldığımız her teşekkür bizim gurur kaynağımız olmakta, işimize verdiğimiz önem bu anlamda katlanarak büyümektedir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde Turkiyeaktuel.com 'da yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri lütfen kopyalamayınız.