Türkiye Aktüel

Artun Belgelendirme Mesleki Yeterlilik Belgesi

Artun Belgelendirme Mesleki Yeterlilik Belgesi
45 Okundu
04 Ekim 2018 - 1:44
Firma YetkilisiTunahan Bey
Yetkili Telefon05059301813
Telefon2163984020
Faks2163984021
Web Sitesihttps://www.artunbelgelendirme.com.tr
E-Postatanitim@artunbelgelendirme.com.tr
Firma AdresiMehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı Mustazaf Sokak No: 10/9 Sultanbeyli / İstanbul
İl / İlçeİstanbul
SektörlerGenel

ARTUN Belgelendirme 07.05.2018 tarihinde AB-0244-P numarası ile Türkiye Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) yetki alarak Personel Belgelendirme konusunda Akredite edilmiştir.

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Mesleki Yeterlilik Kurumundan (MYK) yetki alarak İnşaat, Tesisat, Doğalgaz, Metal Kaynak, Makine ve Harita Sektörlerinde Uluslararası geçerliliği olan Mesleki Yeterlilik Belgesi verme konusunda yetkilendirilmiştir.

Kuruluşumuz; ülkemizde nitelikli iş gücünün artmasına, buna bağlı olarak da iş kazalarının azalmasına ve verimliliğin artmasına katkı sağlamak ve ilgili tarafların tüm haklarını koruyarak, kaliteli, tarafsız, bağımsız bir belgelendirme kuruluşu olmayı misyon edinerek yola çıkmıştır. Bu misyon ile çalışmalarına devam eden kuruluşumuz, belgelendirme süreçlerinin tamamında TS EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme standardına göre kalite yönetim sistemini yürütmekte ve sürekli iyileştirme ile kurumsal yapısını güçlendirmektedir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde Turkiyeaktuel.com 'da yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri lütfen kopyalamayınız.