Türkiye Aktüel

Devrim Soğutma İstanbul

Devrim Soğutma İstanbul
60 Okundu
27 Mart 2019 - 17:52
Firma Yetkilisiözer yayalar
Yetkili Telefon+902124164226
Telefon+902124164226
Faks05330311818
Web Sitesihttp://www.devrimsogutma.com
E-Postaservis@devrimsogutma.com
Firma AdresiCERRAHPAŞA MAH. ESEKAPI SOK. NO:4/A
İl / İlçeİstanbul
SektörlerGenel

Devrim Soğutma Sistemleri 12 yılı aşan teknik bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Beyaz Eşya Kombi ve Klima konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kombi, klima, fırın, ankastre set, mini fırın, mikrodalga, aspiratör, termosifon, setüstü ocaklar, multi klimalar, yer tavan klimalar, çamaşır kurutma makinaları, su sebilleri, infrared ısıtıcı, buz makinaları tamir bakım onarım ve montaj hizmetleri vermektedir..

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliyete verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Beyaz Eşya – Klima ve Kombi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında hizmet ve teslimat, uygun fiyat politikamız olmuştur.

Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan DEVRİM SOĞUTMA SİSTEMLERİ göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere BUGÜN ve GELECEKTE hizmet vermeye devam edecektir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR