Türkiye Aktüel

Medicine Hospital

Medicine Hospital
808 Okundu
21 Mayıs 2017 - 3:33
Firma YetkilisiMedicine Hastanesi
Yetkili Telefon4440205
Telefon4440205
Faks
Web Sitesihttps://www.medicinehospital.com.tr/
E-Postainfo@medicinehospital.com.tr
Firma AdresiBarbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli Bağcılar / İstanbul
İl / İlçeAdana / Ankara
SektörlerBilişim

Sağlık sektöründe öncülük rolünü üstlenen, kurumsal bütünlüğünü sağlamış, çağdaş fiziki alanlarda kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, yeniliklere açık, büyük ve modern bir hastane olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Tüm hasta ve yakınlarının hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, önder bir sağlık kuruluşu olarak Avrupa Birliği standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda;

– Biz birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz insanları önemsiyoruz.
– Biz mükemmelliyet, etkinlik ve yeterliliğe önem veriyoruz.
– Biz hizmet, kalite ve bir sanat olarak tıbbi hizmetlerin sağlanması ve sürdürülmesi için tıbbi ekibimizle güçlü ve etkili bir iletişimin gerekliliğine inanıyoruz.
– Biz, tıbbi hizmet kalitesine odaklanmış , gururlu, becerikli çalışanlarımızın yaptıkları işleri takdir ediyoruz.
– Biz gücümüzü ve kalıcılığımızı, hastalarımızın, toplumun sağlık bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en etkin yöntemleri kullanma üzerine kurduk.
– Biz, hastalarımızın haklarını koruyor ve onların haklarına saygı gösteriyoruz.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dönüşüm
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HAKETTİĞİ GİBİ 🕊 Çok uzun süre oldu yazmadım. Kitap yazmaya hazırlanırken ,farkettimki köşe yazılarımı dahi çok ihmal etmişim bu sıra. Hemen aldım kalemi elime ,sonra sizlerin önüne sundum haliyle . . Başlıktada görüldüğü üzere “Hakettiği gibi “.. Neden hakettiği gibi ?? Bazen öylesine özverili öylesine iyi niyetli davranıyoruz ki karşımızdaki birçok insan’ın aslında nükleer bomba kadar tehlikeli olduğunu unutuyoruz . İyi niyetimizi ve güvenimizi en can alıcı noktasından vurdular , gelde söyle artık sorgulamadan nasıl iyi davranmalı canlı olan her varlığa ? Gelin şöyle bir pazarlık yapalım . Defalarca kez senin kötü yanını hakeden bir insana iyi olma arkadaş , Yol açma ,müsaade verme . Müsaade vermeki günü geldiğinde ibret olsun. Cesaret vermeki yüzsüzlüğün perdesini yırtmasın . Herkese Hakettiği gibi . İyi olan o güzel kalplerde var tabi ; Onların öz’ünü severim ben. O güzel kalplerinden öperim . İşte rabbim hep o azınlıkta olan insanlarla karşılaştırsın diye neredeyse her an dua eder oldum,bunca çirkin kalpleri gördükten sonra . Vel hasıl bitmediler bitmeyecekler Ve belki her geçen gün artacaklar Fakat biz fırsat vermezsek ; çekirge bir sıçrar , iki sıçrar ,sonra layık olduğu çukura düşer . Adam demeye bin şahit tutacağımız ,kadın demeye yüz bulamadığımız varlıkla dolu iken bu çevre ,hakedene hakettiği muameleyi uygulamak farz oldu bize . İşte bu yüzden lütfen sizde Herkez’e HAKETTİĞİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
18 Ekim Dünya Menopoz Günü
SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR