Türkiye Aktüel

NER-AL TRAFİK

NER-AL TRAFİK
24 Okundu
07 Ekim 2018 - 0:20
Firma Yetkilisievelux,flaşör,ledli levha,solar buton,buton,kasis,delinatör,refüj dubası,ayna,duba,koni,,dikme,bariyer,barikat,zincir,görme engelli band,yapışkanlı band,levha
Yetkili Telefon2380626
Telefon03322380626
Faks03322380683
Web Sitesihttp://eveluxtrafikmalzemeleri.com
E-Postainfo@ner-al.com
Firma AdresiNALÇACI CAD. HİSAR İŞ HANI NO:2/32
İl / İlçeKonya
SektörlerAlışveriş

Ner-Al Trafik 2006 Yılında kuruldu. 16 Mart 2006 günü Karayollarında Trafik Teknik Elemanı, Trafik Mühenisi ve Trafik Başmühendisi olarak 25 yıllık hizmetimin ardından, emekli olarak ayrıldıktan sonra, burda kazanmış olduğum tecrübe, deneyim ve bilgilerimi siz müşterilerimizle paylaşmak, trafik güvenliğinin sağlanması yolunda hizmet vermek icin, yola çıkmış bulunuyoruz.

MİSYONUMUZ

25 yıllık Trafik Mühendisi olarak edinmş olduğum tecrübeler ışığında, trafik güvenliğinin sağlanması icin, öncelikle tekniğine uygun, kaliteli ürünler temin ederek, bu ürünleri en uygun fiyata siz müşterilerimize ulaştımak ana politakımızdır.

Bizim icin müşterilerimizin memnuniyeti, satış ve satış sonrası teknik destek önceliğimizdir.Satış ve satış sonrası teknik destek ve müşteri ilişkilerimiz en üst seviyede olmaya bundan sonrada devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Karayollarında edindiğim tecrübe, deneyim ve bilgimizi sizlerin hizmetine sunmak,bu vesileyle olabileçek bir kazanın önüne gecebilme yönündeki çalışmalarımızı sizlerle paylaşmak en büyük amacımızdır.

Bu özelliğimizle çok kısa bir sürede Türkiyenin bir numarası olma yolunda hızla ilerlememiz, en ücra köşelere ulaşmamız ve aranılır olmamız, bizi kamçılayarak daha iyisini yapma yönünde kendimizi geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde Turkiyeaktuel.com 'da yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri lütfen kopyalamayınız.