Türkiye Aktüel

Koç Holding’den  “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından bugün açıklanan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” ile ilgili Koç Holding’den açıklama geldi.

Koç Holding’den  “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek açıklaması
36
10 Ekim 2018 - 13:07

Koç Holding tarafından yapılan açıklamada, “Hazine ve  Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele  Programı”nı uygun sektörlerde ve belirli ürünlerde yapacağımız indirimlerle  destekliyoruz.” ifadelerine yer verildi. 

Koç Holding tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Koç Topluluğu  olarak 90 yılı aşkın süredir ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı  sağlayacak şekilde  yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yapmış olduğumuz  35 milyar TL’lik yatırım da bunun somut bir göstergesidir. Son dönemde  memleketimizin karşı karşıya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte  gelebileceğimize inanıyoruz.” değerlendirmelerine yer verildi.

Uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli  unsurun ekonomide güven ortamının oluşması olduğu belirtilen açıklamada, doğru  politikalarla sanayiyi güçlendiren, Ar-Ge, üretim, istihdam ve ihracat  kabiliyetlerini arttıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşımın Türkiye’nin  sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacağı dile getirildi.

Açıklamada, “Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan  ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı” nı uygun sektörlerde ve belirli  ürünlerde yapacağımız indirimlerle destekliyoruz.” denildi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde Turkiyeaktuel.com 'da yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri lütfen kopyalamayınız.