Türkiye Aktüel

Bsy Kurumsal Ofis Elektronik Malzemeler

Bsy Kurumsal Ofis Elektronik Malzemeler
265 Okundu
07 Mart 2021 - 23:13
Firma Yetkilisi Bsy Kurumsal Ofis Elektronik Malzemeler
Yetkili Telefon 02164946000
Telefon 02164946000
Faks
Web Sitesi https://bsykurumsal.com/
E-Posta bilgi@bsykurumsal.com
Firma Adresi Burak Bora Plaza, Orta Mah, Marifet Sok. No:6 Ofis:14 Kartal İstanbul
İl / İlçe İstanbul
Sektörler Teknoloji

2007 yılında endüstriyel temizlik makinelerinin satış ve servis hizmetleri alanında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız geçen yıllarla beraber işletmelerin her türlü tüketim malzemesi ihtiyaçlarını karşılayan bir servis firması olarak Türkiye’nin en büyük ev dışı tüketim şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

BSY kurumsal işletmelere Temizlik ve Hijyen, Gıda ve Mutfak ürünleri, Kırtasiye Ürünleri, Kâğıt Ürünleri ve Kartuş Tonerler olmak üzere 5 ana kategoride tedarik hizmetleri sağlamaktadır. Tedarik hizmetlerinin yanı sıra Restoranlar, Oteller, Catering ve Temizlik firmalarına hijyen ürünleri konusunda danışmanlık hizmeti sunmakta, bu kurumların ihtiyacı olan Profesyonel temizlik ürünlerini ulusal ve uluslararası sektörünün lider firmaları ile yaptığı iş birliktelikleri ile temin etmektedir.

BSY Kurumsal, müşterilerine alanının lider markalarının ürünlerini tedarik etme ile birlikte patentli markası olan SECCO ile hijyen ürünleri alanında müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve maliyet düşürücü çözümler sunmaktadır.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR