Emniyet’te 12 atama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanlığı’nın yurt dışı müşavirliklerine yapılan görevlendirmeler ve geçen hafta toplanan Yüksek Değerlendirme Kurulu kararları ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onayı doğrultusunda bazı daire başkanlıkları ile il emniyet müdürlüklerine atamalar yapılırken terfi ettirilecek isimler belirlendi.

Bu kapsamda 2. sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan 43 emniyet mensubu, 1. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ettirilirken, İçişleri Müşaviri olarak yurt dışına yapılan görevlendirmelerin ardından boşalan 11 daire başkanlığına ve emekli olan bir daire başkanının yerine atama yapıldı. Afyonkarahisar ve Antalya il emniyet müdürlüklerine de atamalar gerçekleştirildi. Buna göre, yeni atanan daire başkanları ile atandıkları daireler şöyle:

“Levent Tuncer-Asayiş, Cengiz Batı-Kriminal, Mehmet Ali Özuğur-Koordinasyon ile Belge Yönetimi, Özer Korkmaz-Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele ve Hudut Kapıları, Lokman Sezer-Sosyal Hizmetler ile Sağlık İşleri, Kadir Yılmaz-Strateji, Reşat Demirel-İkmal ve Bakım ile İdari ve Mali İşler, Tolga Ali Usta-Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol”.

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Emniyet’te 12 atama

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!