Köşe Yazarı Başvurusunu Hemen Yapın

Türkiye Aktüel yazar portalımızın bir parçası olmak istediğiniz için Teşekkür Ederiz.

Türkiye Aktüel olarak köşe yazarlığı ile ilgili önemli bir çalışma yapmaktayız. Türkiye Aktüel’e şimdi köşe yazarlığı başvurusu yaparak hesabınızı oluşturabiliriz. Tüm köşe yazarlarımız eşit konumdadır ve her yazıyı yayınlamaktayız. Köşenizde tamamen özgürsünüz ve dergimizin web sitesi turkiyeaktuel.com ‘un ilgili kısımlarında yayınlanırlar.

Moda Yazarı Olmak İsteyenler İçin

Gelinlik Dergisi Moda Yazarı Başvurularını Şimdi Aşağıdaki Linkten Yapabilirsiniz.
https://www.gelinlik.org/moda-yazari-basvurusu/

Nasıl Köşe Yazarı Olabilirsiniz?

 1. Yazar Üyeliği Oluşturma

Türkiye Aktüel’de köşe yazarı olarak kendinize özel köşenizde özgür şekilde içeriklerinizi kaleme alabilirsiniz. Yazarlık başvurusu öncesi Turkiyeaktuel.com sisteminden kendinize bir hesap açmanız gerekmektedir.

2. İlk Köşe Yazısını Ekleme

Hesabınız varsayılan olarak “Üye” özelliğinde açılacaktır. Üye olarak “Köşe Yazısı Ekle” kısmından panelinizden yazısını eklemelisiniz. İlk yazınız olacağı için çok önemlidir. Google üzerinden üye olduysanız otomatik sistem sizi köşe yazı ekleme kısmına aktarmış. Aktarmadıysa üyelik sonrası Köşe Yazısı Ekle bağlantısı ile ilgili panele ulaşabilirsiniz.

3. Sonra Bu Sayfaya Tekrar Gelip Başvurunuzu Yapın

Üye olup, içeriğinizi ekledikten sonra son olarak bu kısımdan başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Bu kısım incelendikten hemen sonra kabul edilirse “Üye” olan izinleriniz “Yazar” olarak güncellenecektir.

  Köşe Yazarları Whatsapp Grubu

  Tüm köşe yazarlarımız Whatsapp grubumuzda aktif bir şekilde yer almaktadır. Bu şekilde Türkiye Aktüel olarak kolektif bir şekilde hareket edebilmekteyiz. İlgili yazarın ilk yazısından sonra gruba dahil olarak Türkiye Aktüel hedefleri üzerinde çalışmalara başlayabilir.

  Köşe Yazarı Nasıl Olunur?

  Köşe yazarı olmak için öncelikle şu adımları izlemeniz gerekmektedir;

  1. Yazarlık hesabınızda kullanacağınız üye hesabı oluşturmalısınız.
  2. İlk makalenizi kaleme alma zamanı, ilk köşe yazınızı yazmalısınız.
  3. Son olarak bu kısımda yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Ardından kabul edilirseniz hesabınız yazar olarak güncellenecektir.

  Köşe Yazarlığı Ücretli mi?

  Köşe yazarlarımıza 2023 – 2024 dönemi için bir bütçe ayıramadık. Şu an için köşe yazarlarımız gönüllü kendi alanında uzman ve birikimli kişilerden oluşmaktadır. Köşe yazarlarımızın dergide yer alan makaleleri için ücret ödenmektedir.

  Ücretli Yazar Başvurusu Hakkında

  Ücretli Yazarlık Başvusu yapmak isteyen sevgili yazarlarımız, Türkiye Aktüel çatı firması Türk SEM ‘e formunu doldurarak çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere ücretli yazar başvurusu yapabilirsiniz.
  https://www.turksem.com/ucretli-yazar-basvurusu/

  Bir birinden çok değerli yazarlarımız Türkiye Aktüel Dergisinde yazarlık yapmaktadır. Tüm yazarlarımıza ulaşmak için köşe yazarlarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Köşe Yazarı Nedir?

  Öncelikle Türkçe dil kurallarına hakim olmalı ve halkın istek ve arzularını yazıya döküyor olabilmelisiniz. Başarılı bir köşe yazısı bir sorunu ele alan yazılardır. Giriş, Gelişme ve Sonuç bölümleriyle okuyucularına bir değer katar. Türkiye Aktüel yazarlarının ülkemizin gelişimi açısından araştırma ürünü içerikleri kaleme almasını beklemekteyiz. Fakat; her yazar eğer yazarlığı kabul edildiyse o dakikadan sonra köşesinde tamamen özgürdür. Biz ilgili yazarlarımızın köşelerinde oluşturdukları içeriklere ülkemiz menfaatlerine dokunmadığı sürece karışmamaktayız.

  Her yazar alanı ve alan dışı konuları köşesinde yazabilir. İlan ekleyebilir ve haber değeri olduğunu düşündüğü içerikleri kaleme alabilir. Bu içeriklerin sorumluluğu yazarlarımıza aittir.

  Köşe Yazarı Olmak İstiyorsanız Başvurun

  Türkiye Aktüel köşe yazarları portalının bir parçası olarak düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız; bu kısımda yer alan başvuru ekranından bizlere mutlaka köşe yazarı olmak isteğinizi iletiniz. Sizi de aramızda görmekten mutlu olacağız.

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Giriş Yap

  Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!