Türkiye Aktüel

Köşe Yazarı Başvurusunu Hemen Yapın

Köşe yazarı olmak istediğiniz için Teşekkür Ederiz.

Türkiye Aktüel olarak köşe yazarlığı ile ilgili önemli bir çalışma yapmaktayız. Türkiye Aktüel’e şimdi köşe yazarlığı başvurusu yaparak hemen hesabınızı oluşturabiliriz. Tüm köşe yazarlarımız eşit konumdadır ve her yazıyı yayınlamaktayız. Köşenizde tamamen özgürsünüz ve dergimizin web sitesi turkiyeaktuel.com ‘un ilgili kısımlarında yayınlanırlar.

Nasıl Köşe Yazarı Olabilirsiniz?

Köşe yazarı olabilmek için aşağıdaki formu doldurunuz.

Köşe Yazarları Whatsapp Grubu

Tüm köşe yazarlarımız Whatsapp grubumuzda aktif bir şekilde yer almaktadır. Bu şekilde Türkiye Aktüel olarak kolektif bir şekilde hareket edebilmekteyiz. İlgili yazarın ilk yazısından sonra gruba dahil olarak Türkiye Aktüel hedefleri üzerinde çalışmalara başlayabilir.

Köşe Yazarlığı Ücretli mi?

Köşe yazarlarımıza 2018 – 2019 dönemi için bir bütçe ayıramadık. Şu an için köşe yazarlarımız gönüllü kendi alanında uzman ve birikimli kişilerden oluşmaktadır. Köşe yazarlarımızın dergide yer alan makaleleri için ücret ödenmektedir.

Bir birinden çok değerli yazarlarımız Türkiye Aktüel Dergisinde yazarlık yapmaktadır. Tüm yazarlarımıza ulaşmak için köşe yazarlarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI
ANKET