Öncü Gençlik İl Başkanları Ankara’da toplandı

Öncü Gençlik İl Başkanları Ankara'da toplandı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatan Partisi Genel Merkezi’nde yapılan toplantıya Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in yanı sıra Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan ve Öncü Kadın Genel Başkanı Meltem Ayvalı da katıldı.

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen yüzlerce gencin katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Türkiye’nin önünde büyük bir Üretim Devrimi olduğunu belirtti.

Doğu Perinçek sözlerine şöyle devam etti:

“Öncünün mücadele gücünün son derece belirleyici olduğu tarihe girdik. Devrimi gören ve yapan bir kuşaksınız. 15-16 Temmuz çok önemli anlamamız gereken bir gündür. Yaşadığımız süreçte 30 Ağustos kadar önemlidir. 15 Temmuz’da ABD değil Türkiye başarıya ulaştı. Bu yaşadığımız süreçle ilgilidir. Süreç Türkiye güçleri ABD’ye darbeler indire indire devam ediyor.”

YENİ DÖNEM PLANLARI HAZIR

Toplantıda Türkiye’nin ekonomik zorluklardan çıkışı ve PKK terörüyle mücadele konuşuldu. Diyarbakır Annelerinin çığlığının bütün Türkiye’nin sesi olduğu vurgulandı. Üniversitelerin açılışıyla beraber ekim ve kasım aylarında yapılacak faaliyetler planlandı.

Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Partimizin önderlik ettiği Vatan Savaşı süreci ülkemizi birleştirmektedir. Türk Gençliği bu sürecin itici gücüdür. Öncü Gençlik olarak üniversiteleri vatanseverliğin kaleleri haline getirmeye devam edeceğiz. Ülkemizin önünde çözülmesi gereken büyük problemler ve ateşten günler vardır. Bu ateşten günler, refaha ulaşmış, bağımsız ve huzurlu Türkiye’nin anahtarıdır. Türkiye’ye sarsılmaz bir güven duygusuyla bağlıyız. Zor zamanda düşmanın kapısına dayanan Diyarbakır annelerine güveniyoruz. Milletine ve gelecek nesillere canını feda eden Mehmetçiğe güveniyoruz. Sıra arkadaşlarımıza güveniyoruz. Milletimize güveniyoruz. Bizi yetiştiren partimize güveniyoruz. Ülkemizi bu zor günlerden daha güçlü ve kendinden emin şekilde çıkaracağız. Söz veriyoruz”

İlgili Öncü Gençlik İl Başkanları Ankara’da toplandı haberiyle ilgili sizde görüşlerinizi yazarak gündeme dahil olabilirsiniz. 

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Öncü Gençlik İl Başkanları Ankara’da toplandı

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!