Türk Telekom uyardı: İtibar etmeyin

Türk Telekom uyardı: İtibar etmeyin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Telekom, şirketin müşteri ilişkilerine ait olmayan ’902128240514’ numaralı hattan abonelerinin arandığını belirterek, vatandaşların bu numaradan yapılan aramalara itibar etmemesi gerektiğini bildirildi.

Türk Telekom, şirketin müşteri ilişkilerine ait olmayan ’902128240514’ numaralı hattan abonelerinin arandığını belirterek, vatandaşların bu numaradan yapılan aramalara itibar etmemesi gerektiğini bildirildi. Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Türk Telekom adı kullanılarak, şirketimizin müşteri ilişkilerine ait olmayan 902128240514 numaralı hattan abonelerimizin arandığı, taahhütleri hakkında gerçeği yansıtmayan bilgi verildiği ve teklifler sunulduğu tespit edilmiştir. Şirketimizle ilgisi olmayan, kötü niyetli kişilerce yapılan bu aramalara vatandaşlarımız kesinlikle itibar etmemelidir. Şirketimizin itibarını sarsmayı hedefleyen bu eylemlerle ilgili olarak gerekli tüm hukuki ve yasal süreçleri başlatmış bulunmaktayız.

Türk Telekom olarak müşterilerimizin mağdur olmamaları için konuyu yakından takip edeceğimizi bildirir, resmi müşteri kanallarımız dışında benzer aramalara itibar gösterilmemesini kamuoyunun bilgisine sunarız”.

İHA

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Türk Telekom uyardı: İtibar etmeyin

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!