Hamza Hamzaoğlu’nun yasak aşkının açtığı davaya ret!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Akşam Gazetesi’nden Neslihan Keskin’in haberine göre teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun evlilik dışı ilişki yaşadığı Sinem Yanmaz’ın, bu birliktelikten bir çocuğu olmuştu. Yanmaz, yaşadığı ayrılık sonrası teknik direktöre 201 bin TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açtı. Yanmaz, Hamzaoğlu’nun müşterek çocuğun doğum, hastane masraflarını karşılamadığını ve kendisinin de çocuk nedeniyle işten ayrıldığı için zarara uğradığını iddia etti.

Hapis hayatı yaşattı

Yanmaz dilekçesinde ayrıca kendisine ve çocuğa hapis hayatı yaşattığı ve çocuğu aldırmayacağını söylemesi üzerine ilişkilerinin sona erdiğini anlattı. Mahkeme, “Sinem Yanmaz, evlilik dışı ilişki yaşadığı Hamzaoğlu’nun evli olduğunu bilmesine rağmen kendisiyle birlikte olmayı kabul etmiştir. Evlilik dışı bir çocuğun olması öngörülmesi gereken bir sonuçtur. Bu tür yaşam tarzı kişisel bir tercihtir” diyerek davanın reddine karar verdi.

Planlayarak hamile kaldı!

Hamzaoğlu cevap dilekçesinde, “O dönem yaşadığım bunalım nedeniyle Sinem Yanmaz’la birliktelik yaşadım. İki kez görüştük. Sinem Yanmaz bilerek ve bizzat planlayarak hamile kalmıştır” ifadelerine yer verdi.

Sizde Hamza Hamzaoğlu’nun yasak aşkının açtığı davaya ret! haberiyle ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tartışmaya katılın ve Hamza Hamzaoğlu’nun yasak aşkının açtığı davaya ret! haberini bizler için değerlendirin

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Hamza Hamzaoğlu’nun yasak aşkının açtığı davaya ret!

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!