1. Haberler
  2. 3. SAYFA
  3. KAPIYI AÇ!

KAPIYI AÇ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Bu kitapta yazan her şey, anlatmak istediklerimin sadece bir ön sözüdür. Bu kitabın tamamı, tek başına bir ön sözdür. İçinden kendine uyanı al. Sorgula ve uyanmaya başla. Dünya bambaşka bir döneme girdi. Bunu anlayabilmek için en baştan yani temelden başlamak gereklidir. Her şeyi sorgulamak… Bu kitabın devamı da gelecek. Çünkü bu yazılanlar sayesinde sorgulamayı öğrenen sen için, uyanma aşamasında olduğunda tekrar karşına çıkacağım. Burada yazılanlar sadece sorgulama nasıl yapılmalı ve düşünmek nasıl olur, bunu göstermektir. Belli bir tarafım yok. Ben kendi tarafımı tutuyorum. Yüksek benliğime ve yüksek şuur gücüme ulaşmaktır hedefim. Bu dünya için yaratılmadık. Eğer öyle olsaydık burada kalıcı olmamız gerekirdi. Âlemlerin Rabb’i bizleri en üstün varlık olarak yaratıp sonra aşağıların da aşağısında kıldıysa, dünyadaki amacımız en üstün hâlimizi bulmaktır. Eğer Allah bize kendinden üflediyse aslında nasıl yeteneklerimiz var da biz bilmiyoruz demektir. Korktuğumuz cinlerden bile üstün varlıklarız. Bunu yüce yaratan söylüyor, ben değil. Burada demek istediğim fakat erken olduğu için söylemeye dilimin varmadığı sözler de mevcut. Şah damarınızdan daha yakınım diyen mutlak güç, bize neyi ifade etmiş olabilir? Acaba içimizde olan ve bulamadığımız ve mutlak gücün parçası olan yüksek benliğimiz mi? Bu sorulara net cevaplarım var. Fakat önce sorgulama ve uyanma aşamasını geçmeliyiz. Sonra tekrar buluşacağız.

“Bir ben var benden öte, benden içeri.”

Yunus Emre

Seninle yazdığım kitabın ön sözünü paylaştım. Bu dünyadaki amacımın insanları mümkün olduğu kadar uyandırmak ve sorgulamanın önemini anlatmak olduğuna inanıyorum. Aslında herkes seçilmiştir. Fakat ne için seçildiğini bilmemektedir. Amaç bunu bulmaktır. Mevzu para olsa bunun pek çok yolu var. Neden dil dökeyim? Anlatmak istediklerim var. Umarım dikkate alırsın. Şuan bayram vesilesiyle işler sekteye uğradığı için kitap sadece Tilki Kitap internet sitesinde satışta. İstersen buradan bulabilirsin.

Kitap Adı: “Kapıyı Aç”

Yazar: Mavi Akrepp

Samimiyetimi inan ki bu şuan ki devirde zor bulunan bir şey. Nasıl inanabilirsin, sen de haklısın. Benim zararım dokunmaz. Bir de burayı dene. Kendine dikkat et.

https://youtu.be/rwGGyhQrVJI

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
1
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
KAPIYI AÇ!

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!