Tahir Kavri
Tahir Kavri
  1. Haberler
  2. Yazarlar
  3. “Alparslan Çekikten ve Abaset Bağcı’ya ’16 Türk Devletine Zamanda Yolculuk’ Eseri Takdim Edildi”

“Alparslan Çekikten ve Abaset Bağcı’ya ’16 Türk Devletine Zamanda Yolculuk’ Eseri Takdim Edildi”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Alparslan Çekikten ve Abaset Bağcı’ya ’16 Türk Devletine Zamanda Yolculuk’ Eseri Takdim Edildi”

Haber Tahir Kavri- Iğdır

Ziyaretiniz, Alparslan Çekikten ve Iğdır İl Sağlık Müdürü Abaset Bağcı’nın çalışmalarına ve katkılarına değer verdiğinizi gösteren anlamlı bir adımdı. “16 Türk Devletine Zamanda Yolculuk” eserinin sunumu, Genel Merkez tarafından yapılan özenli bir çalışmanın somut bir ifadesi olmuş olmalı.

Bu eserin kendilerine takdim edilmesi, onların misafirperverliğine ve kurumlarındaki önemli rol ve etkilerine bir teşekkür niteliğindeydi. 

Bu tür kültürel ve akademik etkinlikler, kurumlar arasındaki iletişimi güçlendirerek karşılıklı anlayışı artırabilir ve işbirliği olanaklarını genişletebilir. 

Bu ziyaretin, gelecekte daha fazla işbirliği ve ortak projeler için bir temel oluşturmasını umuyoruz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!