Koç Holding’den  “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koç Holding tarafından yapılan açıklamada, “Hazine ve  Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele  Programı”nı uygun sektörlerde ve belirli ürünlerde yapacağımız indirimlerle  destekliyoruz.” ifadelerine yer verildi. 

Koç Holding tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Koç Topluluğu  olarak 90 yılı aşkın süredir ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı  sağlayacak şekilde  yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yapmış olduğumuz  35 milyar TL’lik yatırım da bunun somut bir göstergesidir. Son dönemde  memleketimizin karşı karşıya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte  gelebileceğimize inanıyoruz.” değerlendirmelerine yer verildi.

Uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli  unsurun ekonomide güven ortamının oluşması olduğu belirtilen açıklamada, doğru  politikalarla sanayiyi güçlendiren, Ar-Ge, üretim, istihdam ve ihracat  kabiliyetlerini arttıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşımın Türkiye’nin  sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacağı dile getirildi.

Açıklamada, “Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan  ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı” nı uygun sektörlerde ve belirli  ürünlerde yapacağımız indirimlerle destekliyoruz.” denildi.

 

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Koç Holding’den  “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek açıklaması

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!