Türkiye Aktüel Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2007 yılında başlamış olduğumuz “Online Gazete” çalışmalarına yaklaşık olarak 7 yıl ara verdik. 2009 yıllarında ayda milyonlarca kişi tarafından takip edilen doğru ve güvenilir bir İnternet haber portali oluşturmuştuk. Şimdilerde ara verdiğimiz gazetecilik çalışmalarına tekrar giriş yaptık. Bu anlık bir kararla gerçekleştirdiğimiz haberciliğe tekrar giriş yapma fikri, geleceğin en önemli haber portallarından birisi olur mu göreceğiz.

Türkiye Aktüel hızlı ve güvenilirdir.

Öncelikle Türkiye’de tüm önemli haberleri editör arkadaşlarımızla araştırıp, sizler için kayıt ediyoruz. Her gün güncellenen yapısıyla haberleri asla kaçırmaz, ilk siz haberdar olursunuz. Aynı zamanda biz sadece tek bir kaynaktan beslenen bir tarzı olan haber sitesi değiliz. Doğru olan tüm haberlere yer vermeye çalışıyoruz. Sabah, Sözcü, Cumhuriyet ve Habertürk gibi bir çok farklı kaynaktan beslenmekteyiz. En doğru haberleri araştırıp, inceleyip, yayınlarız.

En doğru habere ulaşmak, sıcak gündemden haberdar olmak için “Türkiye Aktüel” en hızlı erişim noktası olmaktadır.

Turizmin İçindeyiz Tatil ve Gezi Haberleri Merkezi

Acenta çalışmalarınıza giriş yaptığımız günden bu yana oldukça önemli turizm deneyime edindik. Bu konuda Türkiye’nin en deneymli turizm yazarları kadrosuna sahip olduğumuzu belirtebilirim. İstanbul / Beyoğlu’nda otel işletmeciliği yapan Aşkın Yener, İstanbul’da acenta işletmeciliği yapan Melih Dinar, turizm acentaları reklam çalışmaları yapan Burak Tan ve online rezervasyon modülleri gerçekleştiren Ferhat Altay yönetiminde çalışmaktadır.

Turizm temel alanlarımızdan birisidir. Fakat; temel tek alanımız değildir. Özgün haber üretimi yaptığımız ve kendi içeriğimizi geliştirdiğimiz alanlardan biriside eğitimdir.

Eğitim Üzerine En Doğru Haberler

Bir eğitimci olarak kadromuzun eğitimcilerden oluşması benim içinde oldukça önemlidir. Kendim sınıf öğretmenliği mezunu bir eğitimciyim. Yine aynı şekilde Türkçe öğretmenliği mezunu Fatih Şahin, Türkiye Aktüel yöneticilerindendir. Bu sebeple eğitim üzerine haber eksiliğini en iyi şekilde kapatmaya çalışacağız. Atanamayan öğretmenlerin burada yaşadıkları durumlar ve atama haberleri de en hızlı ve doğru bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Unutmayın sitemiz üzerinden “Haber İhbar / Duyuru Gönder” bağlantımızı tıklayıp bizlere haber gönderebilirsiniz.

Sağlık Üzerine Doktor Kadromuz

Gögüs alanında uzmanlığını almış ve alanında önemli bir kariyeri bulunan Uzm. Dr. Mustafa Dinç yine kadromuzun sağlıkla ilgili haberleriyle ilgilenmektedir. Gögüs hastalıkları, sigara bıraktırma çalışmalarıyla ilgili akademik yayınlarını da yine köşesinde Türkiye Aktüel okuyucularıyla paylaşacak. Sigarayı bırakmak isteyenler için adım adım bırakma rehberini de burada hep beraber okuyabileceğiz.

Teknoloji Haberciliği Üzerine Önemli İsimler

Kadromuzun önemli isimlerinin başında yine iLab Holding’te uzun yıllar görev almış Semih Taşdelen’de bulunmaktadır. Teknolojiyi daha yakından takip etmemezi sağlayacak olan Taşdelen, aynı zamanda Türkiye Aktüel köşe yazarlarından birisidir.

Zamanla kadromuzun daha çok genişleyeceğini ve önemli isimlerin dahil olacağını düşünmekteyiz. Tüm haberlerde etkisi olan ve genel yayın yöneticiliğini yapan gazetecilik mezunu Ümit Akgün yer almaktadır.

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
1
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Türkiye Aktüel Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!