Mersin’den tüm dünyaya kiralık kıyafet gönderiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kiralık elbise ve gelinlik her zaman duyduğumuz ve gördüğümüz bir durum, ancak Leyla Bakrak, kendi T-shirt markaları tasarladığı etnik kıyafetleri hem satıyor hem de kiralıyor. Bakrak, kiralama işini ülke sınırlarının ötesine taşıyarak tüm dünyanın bu hizmetten faydalanmasını sağlıyor.

KUMAŞ VE TAKILAR IRAK’TAN

Tasarım elbiseleri için kumaş ve takıları Irak’tan gidip bizzat aldığını ifade eden Leyla Bakrak, sözlerine şu şekilde devam etti:

“ Irak’a gidip gerekli kumaş ve takıları kendim alıp geliyorum. Asla ısmarlama bir şekilde bu işi sürdürmüyorum. Kumaş önce bende hayat bulacak. Beni etkileyen bir ürün gördüğümde kafamda direkt onun tasarımını ve onunla Sweatshirt fiyatları uyumlu olacak takıyı tasarlarım. Bütün bu aşamalardan sonra Daha sonra Mersin’de kendi yerimde kıyafetleri dikip sosyal medyada yayınlıyorum. Bu sayede tüm dünyada etnik kıyafete ilgi duyan insanlara ulaştım. Önceleri satış yaparken daha sonra kiralama fikrini de hayata geçirdim. Bu hizmeti sadece ülke sınırları içerisinde değil tüm dünyanın ulaşabileceği şekilde sağlamaya başladım.”

MARKA İSMİ KIZ KARDEŞİNDEN GELİYOR

Zeriliçe markasının 26 yaşında vefat eden kız kardeşinden geldiğini dile getiren Leyla Bakrak, ismin kardeşinin lakabı olduğunu söyledi. Bakrak, “Zeriliçe ismi, geçtiğimiz yıllarda genç yaşta kaybettiğim kız kardeşimden geliyor. Biz ona genellikle bu isimle seslenirdik. Bu işletmeyi kurarken onun adını yaşatmak ve ileriye taşımak için lakabını Elbiseler
verdik. İsmimizi ve logomuzu patentledik. İleri aşamada kurumsallaşarak, daha fazla insana Zeriliçe çatısı altında iş imkanı sunmak istiyoruz” dedi.

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Mersin’den tüm dünyaya kiralık kıyafet gönderiyor

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!