Avatar
Suat Kuş

KÜLTÜR VE SANAT

İlk köşe yazım! Daim olması dileğiyle.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir deryadır kültür ve sanat gerçekten de öyledir. Bilmiyorum ama çok şaşılacak bir hikayesi vardır. Belki görmüş belki de duymuşsunuzdur. Kültür mantarı hiç duydunuz mu? Evet, ingilizceden geliyor tabii ki de asıl ilginç ve gerçek üstü olan bir mantarın adı olması, sanat da ilginç bir tanıma ve hikâyeye sahiptir.

Sanat duyguların, hislerin insanın en yoğun olduğu anlarda yakalayıp kendini olabildiğince ifade etmesidir. Bu benim tanımım fakat internette sanat daha farklı tanımlanır. Bu yüzden bu alanda yazmayı daha çok seviyorum. Herhalde kendim de bir eser yazdığım için bir de tiyatro oyuncusu, baterist olduğum için olsa gerek. Kültürlere bakıyorum o kadar ilginçler ki insanların renkleri gibi, konuştukları diller gibi… Ayrıca kültür toplumda çok büyük bela olmuş, sanat ise bazı yerlerde yerde sürünür şekilde.

Burada yazmaya başlarsam emin olun sizlerle sohbet havasında yapacağımız yazı serilerinde burada ifade etmeye çalışacağız. Çok heyecanlı bir yerinde yazımı bitireceğim ama gerçekten kusura bakmayın. Ama benden öyle kolay kurtulamazsınızda. Şimdilik hoşçakalın.

KÜLTÜR VE SANAT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. İlhan EZEL
    27 Mart 2024, 12:36

    Hayırlı olur inşaallah.

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!