​18 OCAK 2018, PERŞEMBE

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ay, Kova burcunda bugün. İdealist, arkadaş canlısı, yapıcı ve özgür ruhluyuz hepimiz. Güneş Venüs kavuşumu devrede. Güzel konuşmak, tatlı dil, isteklerimizi iyi ifade edebilmek adına enerjiler olumlu çalışıyor. Unutmayalım tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Estetik için uygun bir gün.

KOÇ: Sevgili Koçlar, entelektüel bir hava ile günü karşılıyorsunuz. Konuşma tarzınız baskın, enerjiniz yüksek. Duygularınız ise uyumlu olmaya yatkın. Bugün karşı taraf ilişkilerinizde  fikir çatışmalarından ötürü engellenme hissetseniz de, kazanan taraf siz olacaksınız. 

BOĞA: Sevgili Boğalar, bugün girdiğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz zira nazar üstünüzde. Pozitif ve sevgi dolu ortamlarda olmaya çalışmanız yararınıza olacaktır. Çocuklarla ilgili bir konuda veya aile içinden birinin parasal durumlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

İKİZLER: Sevgili İkizler, zihniniz o kadar meşgul ki, neyi düşüneceğinizi sizde unutuyorsunuz bazen. Bugün konuşmalarınızda sert ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ortamlar ve arkadaşlıklar açısından güzel bir gün.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler, yakın çevre ilişkileriniz çok iyi gidiyor, haberleşme trafiğiniz hayli yüksek, güneşte tam kariyer evinizde, tepe noktanızda parlamaya başladığına göre, pazarlama, iletişim, ticaret konularınız ön plana çıkıyor. 

ASLAN: Sevgili Aslanlar, iletişim konusunda bir takım aksaklıklar var bugün, bunun nedeni de sizsiniz, fikirleriniz çok değişken ve kararsızlık hakim. Aşk hayatınızda bir takım sorunlara maruz kalabilirsiniz. Ateş elementi olan burcunuz, bir anda sinirlenme ve bir anda sakinleşme etkisi yaratıyor. 

BAŞAK: Sevgili Başaklar, siz bugüne oldukça iyimser başlayabilirsiniz. Keyifli ve hoş ortamlara girmeniz sizi daha da rahatlatacaktır. Yalnız bu iyimser tutumunuz, çevrenize yardımcı olma isteğiniz abartıya kaçarsa, kurban rolüne düşebilirsiniz. 

TERAZİ : Sevgili Teraziler, fikirleriniz ve duygularınız çelişiyor, aslında fırtına öncesi sessizlik gibi bugün sizin için. Ufak hareketleriniz büyük ses getirebilir. Bir anda gündeme oturabilirsiniz. İş ve kariyer konularında başarılısınız.

AKREP: Sevgili Akrepler, sosyal ilişkileriniz güçleniyor, kendinizi umutlu ve güçlü hissediyorsunuz. Yanınızda çalışanlar, çalışmaları ile sizi mutlu ve motive ediyorlar. Bugün özellikle aşk hayatınızda bir canlanma söz konusu, yeni tekliflere açıksınız.

YAY: Sevgili Yaylar, rakiplerinizi alt edeceğiniz güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Arkadaşlarınızdan birinden gelen küçük bir sürpriz sizi keyiflendirebilir. Belki beraber çıkacağınız bir  öğle yemeği, bol kahkaha ve sohbet hoşunuza gidecektir. 

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar, kısa vadeli bir şans elinize geçebilir, hemen değerlendirmeli ve bu fırsatı kaçırmamalısınız. İkili ilişkilerden yana şansınız açık, karşılaşacağınız kişiler pozitif enerjileriyle sizi etkiliyor. Bu kişi hem sizin hem de ailenizin hoşuna gidecek biri olabilir. 

KOVA: Sevgili Oğlaklar, düşüncelerinizle duygularınız hala çelişiyor. Tam karar veremiyorsunuz sanki. Bugün aslında sizin için kariyer odaklı güzel etkiler söz konusu, fikirleriniz beğeni toplayabilir. Aşk hayatınız oldukça iyi.

BALIK: Sevgili Balıklar, asil fikirleriniz sayesinde bugün ilgi odağı olabilirsiniz girdiğiniz ortamlarda. Sevgilinizi ilgisi ve desteği artıyor. Yalnız kariyer konularında sorumluluk almanız gerekmekte, elinizi taşın altına koymanın zamanı geldi.

Dolunay KARACA 18 Oca 2018

Bu köşe yazısı Türkiye’nin en genç gazetelerinden Yeni Birlik‘te yazılmıştır. Eğer köşe yazarının yazısıyla ilgili düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yeni Birlik Gazetesi’ni Gazete Bayilerinden Temin Edebilirsiniz.

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
​18 OCAK 2018, PERŞEMBE

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!