Vozol Nedir? Vozol Elektronik Sigara mı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vozol Tech ürünü olan ve son dönemlerde dünyada moda haline gelen Vozol ürünleri hakkında Nedir olarak araştırma yapanlar için bir içerik girelim istedik.

Vozol, Vozol Tech tarafından çıkartılan ve Vozol 6000, Vozol 10000 ve Vozol 12000 gibi isimler ile anılan yeni nesil elektronik sigaradır. Vozol Tech, Elektronik sigaraların yaşamış olduğu bazı kritik hataları analiz etmiş ve tek kullanımlık makineler icat etmiştir.

Araştırmalarımızı derinleştirdiğimizde dünya da yüksek bir Vozol çılgınlığını olduğunu belirtsek yanlış belirtmiş olmayız. Şunu da belirtmemiz gerekir ki sigarayı bırakmak için Elektronik sigaralar ve Vozol ürünleri doğru bir yöntem değildir. Eğer sigarayı gerçekten bırakmak istiyorsanız;

Alo 171 Sigara Bırakma Hattını Arayınız

Araştırmalarımızda Puffbaristan Vozol yetkili servisinden arkadaşlardan Vozol hakkında bazı bilgileri almaya çalıştık. Belirttiklerine göre Vozol ürünler nikotin oranları aşırı düşük olması, tek kullanım olması vediğer etkilerinden dolayı daha çok direk bağımlılığa değil Alışkanlığa oynadığını belirtmekteler. Bu sebeple diğer klasik Elektronik sigara likitlerinin bu cihazda kullanılamadığını ve bu cihazlar kullanıldıktan sonra atıldığını belirttiler.

0
kat_l_yorum_1
Katılıyorum +1
0
hatal_d_n_yorsun
Hatalı Düşünüyorsun
0
bilgi_in_te_ekk_r
Bilgi İçin Teşekkür
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
kat_lm_yorum_-1
Katılmıyorum -1
Vozol Nedir? Vozol Elektronik Sigara mı?

Türkiye Aktüel Haber Bültenine Ücretsiz Abone Olabilirsin

Yeni eklenen makalelerimizden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini şimdi başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Aktüel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!